KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13038366
nr 1303 8366
Charles Fahlen
(1939-2010), USA
Blandteknik, Signerad, daterad 1972, Mixed media, oramat löst blad. Bladets mått: 76x56 cm
Charles Fahlen, amerikansk bildkonstnär född 1939, död 2010.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:11:04
1.100 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Charles Fahlen
Läs mer om Charles Fahlen